festival pass – DIVADELNÍ SVĚT BRNO 2019FESTIVAL PASS


Získejte 25% slevu z celkové ceny při nákupu 4 a více různých představení z festivalové nabídky.

Jak Festival Pass DSB funguje?

Ve všech ohledech máte naprostou svobodu ve výběru inscenací, termínů, sedadel a počtu vstupenek. Jedinou podmínkou, kterou musíte splnit, je zakoupení minimálně 4 různých představení z festivalové nabídky po minimálně jedné vstupence na každé z nich. Pokud chcete vstupenek více, nejste nijak limitováni. Jednotlivé termíny můžete také vyměnit dle vaší potřeby a dle platných podmínek NdB pro výměnu vstupenek.

Cena Festival Passu DSB

Cena se vypočítává z aktuálních cen vstupenek, které si v danou chvíli vyberete. Při dosažení minimálního počtu vstupenek pro sestavení passu (4 různé akce po minimálně jedné vstupence na každou z nich) vám bude započítáná 25% sleva na celkovou částku. Sleva se nesčítá s ostatními slevami, jako jsou sleva důchodce, student/dítě, ZTP a další.

Jak Festival Pass DSB koupit?

Vyberte si první z představení a klikněte na „KOUPIT VSTUPENKY“ nebo na „KOUPIT NA FESTIVAL PASS“ . Následně pokračujte ve výběru míst prvního představení. Po výběru sedadla (sedadel) klikněte na tlačítko "Pokračovat" a poté na tlačítko "Přidat další vstupenky". Takto pokračujte dále, dokud nebudete mít svůj Festival Pass poskládaný. Sleva se automaticky započte po dosažení minimálního počtu představení. Následně přes tlačítko "Pokračovat" přejdete k zaplacení.

S nákupem Festival Passu DSB vám také rádi pomůžeme v Zákaznickém centru NdB na ulici Dvořákova 11.

Více informací: obchodni@ndbrno.cz, +420 542 158 120.